Aktualności

Promocja na wiosenną edycję Akademii POLRISK (E4/rimap) z okazji X Jubileuszowej Konferencji POLRISK

W związku z X Jubileuszową Konferencją POLRISK chcemy zaproponować Państwu atrakcyjne warunki udziału w wiosennej edycji Akademii POLRISK 2018 (E4/rimap).

Tym z Państwa, którzy już zarejestrowali się na konferencji, jak również osobom, które zrobią to do dnia 23 października br. do godz. 23:59, oferujemy cenę 5500 zł netto za udział w pełnym szkoleniu!

Ukończenie Akademii i uzyskanie certyfikatu POLRISK daje możliwość uzyskania certyfikatu Europejskiego Menedżera Ryzyka i Ubezpieczeń RIMAP (Risk Management Professional) honorowanego w Europie przez FERMA (Federację Stowarzyszeń Zarządzania Ryzykiem) oraz PARIMA (Panazjatycką Federację Stowarzyszeń Zarządzania Ryzykiem i Ubezpieczeniami). Certyfikat rimap to przepustka do międzynarodowej rozpoznawalności Państwa kompetencji w zakresie zarządzania ryzykiem i ubezpieczeniami.

Zniżka obowiązuje jedynie w przypadku zakupu pełnego szkolenia (wszystkich modułów) wraz z jednoczesnym przystąpieniem do członkostwa w POLRISK oraz promocją szkolenia (wskazanego przez biuro POLRISK postu) w dwóch mediach społecznościowych. Promocja nie łączy się z innymi aktualnymi lub przyszłymi zniżkami. Prawo do skorzystania z promocji obejmuje wyłącznie edycję E4/rimap i jest ważne do dnia poprzedzającego rozpoczęcie edycji E4, Modułu I. Zniżka nie dotyczy bieżącego cennika i bieżącej edycji. Wszystkich zainteresowanych udziałem w szkoleniu prosimy o kontakt pod adresem: marta.panek@polrisk.pl.

Powyższa oferta ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kalendarium Wydarzeń

XIII Konferencja PolCAAT’ 2017 już 30 listopada!

XIII Konferencja PolCAAT’ 2017 już 30 listopada! Chcielibyśmy zaprosić Państwa na XIII Konferencję PolCAAT, której patronujemy. […]

panel SIBP “Ochrona Przeciwpożarowa Obiektów Magazynowych i Produkcyjnych”

panel SIBP “Ochrona Przeciwpożarowa Obiektów Magazynowych i Produkcyjnych” Spotkanie ma charakter dyskusyjno-szkoleniowy.  21 stycznia 2016 r. […]

“Nowy nadzór? Czy jesteś na to gotów?” – warsztat PID

“Nowy nadzór? Czy jesteś na to gotów?” – warsztat PID Serdecznie zapraszamy na organizowany przez Polski Instytut Dyrektorów […]

więcej wydarzeń

The Pixers were here!