Kalendarium Wydarzeń

Konferencja IIA Polska dla Sektora Finansowego

Szanowni Państwo,

w tym roku już po raz piąty odbędzie się Konferencja IIA Polska dla Sektora Finansowego, której tematem będzieWyzwania dla funkcji audytu wewnętrznego, a perspektywa zmian w sektorze finansowym”.

Konferencja odbędzie się dnia 22.10.2015 r., w Hotelu Marriott, w Warszawie.

Podczas tegorocznej Konferencji omawiane będą przede wszystkim wyzwania i zmiany w sektorze finansowym dla funkcji audytu wewnętrznego. Jaki wpływ na rynek finansowy mają media społecznościowe, co czeka firmy ubezpieczeniowe w związku z wdrożeniem Solvency II, czy co-sourcing w AW instytucji finansowych to dobry pomysł, jak psychologiczne aspekty determinują efektywne funkcjonowanie procesów w organizacji. Te i wiele innych tematów zostanie poruszonych przez prelegentów i panelistów tegorocznej Konferencji.

Więcej informacji na stronie Konferencji (https://www.iia.org.pl/aktualnosci/konferencje/v-konferencja-iia-polska-dla-sektora-finansowego )

Serdecznie zapraszamy!

Dla Członków POLRISK zniżka!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualności

„Bezpieczeństwo danych i zasobów firmy w świetle RODO”, 27 lutego 2018r., Warszawa

„Bezpieczeństwo danych i zasobów firmy w świetle RODO”, 27 lutego 2018r., Warszawa Mamy przyjemność poinformować, że Stowarzyszenie POLRISK objęło patronat […]

X Jubileuszowa Konferencja POLRISK – Podziękowania

X Jubileuszowa Konferencja POLRISK – Podziękowania   X Jubileuszowa konferencja już za nami! Czas […]

XIII Konferencja PolCAAT’ 2017 już 30 listopada!

XIII Konferencja PolCAAT’ 2017 już 30 listopada! Chcielibyśmy zaprosić Państwa na XIII Konferencję PolCAAT, której patronujemy. […]

więcej aktualności

The Pixers were here!