Konferencje

VII Konferencja POLRISK “Kreowanie wartości poprzez

zarządzanie ryzykiem”

 

Stowarzyszenie Zarządzania Ryzykiem POLRISK wkracza w siódmy rok swojego istnienia. Po raz siódmy organizowana jest również coroczna konferencja POLRISK.
Podtrzymujemy naszą tradycję, aby mieli Państwo możliwość przebywania i czerpania inspiracji bezpośrednio z ekspertami z pierwszej ligi światowej, myślicieli, praktyków z zakresu zarządzania ryzykiem.

Z odpowiedzią na to pytanie boryka się nie od dziś wielu praktyków zarówno ekspertów, menedżerów, członków zarządu, członków rad nadzorczych zarówno w kraju jak i zagranicą.

Spróbujemy zatem w dniach 9-10 maja na 7 konferencji POLRISK pt. „Kreowanie wartości poprzez efektywne zarządzanie ryzykiem” – pokazać kilka dróg prowadzących do odpowiedzi na to proste a jednocześnie trudne pytanie, na które nie jest łatwo udzielić przekonującej odpowiedzi, w szczególności osobom o wieloletnim doświadczeniu w zarządzaniu przedsiębiorstwami. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że jedna konferencja nie wyczerpuje wszystkich możliwych odpowiedzi, dlatego będziemy kontynuować na kolejnych spotkaniach ten arcyważny temat.

Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w konferencji POLRISK, do zobaczenia dnia 9-10 maja 2013 r. w hotelu Marriott w Warszawie!

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeń są dostępne na Oficjalnej stronie VII Konferencji.

Aktualności

„Bezpieczeństwo danych i zasobów firmy w świetle RODO”, 27 lutego 2018r., Warszawa

„Bezpieczeństwo danych i zasobów firmy w świetle RODO”, 27 lutego 2018r., Warszawa Mamy przyjemność poinformować, że Stowarzyszenie POLRISK objęło patronat […]

X Jubileuszowa Konferencja POLRISK – Podziękowania

X Jubileuszowa Konferencja POLRISK – Podziękowania   X Jubileuszowa konferencja już za nami! Czas […]

XIII Konferencja PolCAAT’ 2017 już 30 listopada!

XIII Konferencja PolCAAT’ 2017 już 30 listopada! Chcielibyśmy zaprosić Państwa na XIII Konferencję PolCAAT, której patronujemy. […]

więcej aktualności

The Pixers were here!