Partnerzy

Wspierają nas:

ACE-Logo
Spółka ACE European Group, należąca do jednej z największych na świecie firm ubezpieczeniowych i reasekuracyjnych, powstała w Polsce w maju 2005 roku. ACE European Group stanowi główną markę Grupy, a jej główna siedziba znajduje się w Londynie. Firma jest silnie reprezentowana niemal w całej Europie. Jej oddziały zlokalizowane są w 20 największych krajach europejskich m. in. Hiszpanii, Francji, Portugalii, Szwecji, Szwajcarii, Niemczech, Rosji oraz we Włoszech.
Czytaj więcej »
aig_icon

 
Towarzystwo AIG jest światowym liderem w dziedzinie ubezpieczeń majątkowych i osobowych. Ma 90 lat doświadczenia w prowadzeniu działalności ubezpieczeniowej i praktyki w obsłudze klienta. Nasz największy atut to 40 000 pracowników, którzy łączą globalny zasięg korporacji ze zdolnością do obsługi klienta w ponad 160 krajach i systemach prawnych. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach dedykowanych korporacjom, klientom instytucjonalnym i osobom prywatnym.
Czytaj więcej »
American Appraisal American Appraisal jest międzynarodową, niezależną firmą doradczą oferującą pełny pakiet usług związanych z wycenami zarówno dla celów polskiej i międzynarodowej sprawozdawczości finansowej, jaki i podatkowych, formalno-prawnych i transakcyjnych.
Czytaj więcej »
AON Aon Polska Sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą usług w zakresie zarządzania ryzykiem, brokerskich usług ubezpieczeniowych i reasekuracyjnych oraz doradztwa w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Aon jest obecny w Polsce od 1992 roku i jest jednym z liderów na lokalnym rynku
Czytaj więcej »
atradius
Misją firmy Atradius jest wzmacnianie polityki zarządzania należnościami naszych klientów oraz wspieranie ich rozwoju poprzez dostarczenie precyzyjnej oceny ryzyka niewypłacalności odbiorców, skuteczną windykację przeterminowanych faktur oraz rzetelną ochronę ubezpieczeniową przed szeregiem naruszeń zobowiązań umownych.
Czytaj więcej »
BELFOR jest światowym liderem w dziedzinie restytucji mienia po pożarach i zalaniach. Specjalizuje się w usuwaniu szkód przemysłowych. Wykwalifikowany personel inżynierski oraz długoletnie doświadczanie, pozwala nam na usuwanie najbardziej skomplikowanych szkód. Prowadzimy także działalność skierowaną na szeroki rynek konsumencki.
Czytaj więcej »
 logo_tagg1 Bisnode jest liderem branży informacji gospodarczej. Nasze rozwiązania pomagają ponad 200 000 firm maksymalizować sprzedaż, minimalizować ryzyko i podejmować trafne decyzje biznesowe. W Polsce jesteśmy obecni od 20 lat. Aktualnie 200 pracowników Bisnode Polska każdego dnia wspiera 5 000 klientów w prowadzeniu bezpiecznego biznesu oraz docieraniu do nowych, wiarygodnych partnerów handlowych.
Czytaj więcej »
Crawford Polska Sp. z o.o. jest największą, niezależną, globalną firmą świadczącą kompleksowe usługi z zakresu zarządzania roszczeniami oraz zarządzania ryzykiem, kierowane zarówno do firm ubezpieczeniowych, jak i do podmiotów podlegających samoubezpieczeniu.
Czytaj więcej »
DNV Det Norske Veritas od początku swojej działalności świadczy usługi w zakresie szeroko pojętego zarządzania ryzykiem. Są to oceny eksperckie, audyty, szkolenia i warsztaty oraz projekty konsultingowe – wdrożeniowe ERM i projekty doskonalące, oraz oceny poziomu zarządzania ryzykiem.
Czytaj więcej »
ENERGA – grupa kapitałowa zajmująca się wytwarzaniem, obrotem i dystrybucją energii elektrycznej i cieplnej. Prowadzi również działalność związaną z oświetleniem ulicznym, projektowaniem, zaopatrzeniem materiałowym, wykonawstwem sieciowym i transportem specjalistycznym oraz usługami hotelowymi i informatycznymi. Dostarcza energię elektryczną dla ponad 2,9 mln klientów, co daje jej około 16-procentowy udział w rynku sprzedaży energii elektrycznej.
Czytaj więcej »
FST FST-Management Sp. z o.o. jest brokerem ubezpieczeniowym działającym na polskim rynku od ponad 10 lat. W ramach grupy świadczymy również usługi brokera reasekuracyjnego oraz usługi doradcze i konsultingowe.
Czytaj więcej »
Gras Savoye Gras Savoye Polska Sp. z o.o. niezmiennie od 1992 roku we Francji i od 2004 w Polsce zajmuje pierwszą pozycję w rankingach brokerów ubezpieczeniowych. Oferta Gras Savoye obejmuje analizę ryzyka, doradztwo i pośrednictwo w zakresie wszystkich linii ubezpieczeniowych, w tym ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych i innych.
Czytaj więcej »
Hestia Hestia Loss Control Sp. z o.o. jest spółką inżynierską wchodzącą w skład Grupy Ergo Hestia. Firma specjalizuje się w ocenie ryzyka ubezpieczeniowego w różnych kategoriach np. ryzyko ogniowe i inne.
Czytaj więcej »
Lloyd's Lloyd’s Polska Sp. z o.o. od początku jest obecny w Polsce jako reasekurator. Strukturę organizacyjną oddziału Lloyd’s w Polsce tworzą Lloyd’s Polska Sp. z o. o., jako generalny przedstawiciel Lloyd’s w Polsce oraz sieć tzw. coverholderów. Lloyd’s Polska, reprezentując zarówno interesy ubezpieczycieli z rynku Lloyd’s jak i Society of Lloyd’s, jest strażnikiem licencji Lloyd’s na lokalnym rynku, partnerem dla KNF, adresatem skarg i pozwów, przedstawicielem Lloyd’s w PIU oraz stanowi “widoczny” wyraz obecności Lloyd’s na rynku polskim.
Czytaj więcej »
Marsh Marsh jest światowym liderem na rynku usług z zakresu zarządzania ryzykiem i ubezpieczeń. Usługi te obejmują zarządzanie ryzykiem i doradztwo w zakresie ryzyka, ubezpieczeniowe usługi brokerskie, zarządzanie programami ubezpieczeniowymi oraz likwidację szkód.
Czytaj więcej »
SIG SIG Sp. z o.o. jest wiodącym dystrybutorem specjalistycznych materiałów i systemów budowlanych. Jest częścią międzynarodowego koncernu SIG plc. Na rynku polskim SIG tworzą zarówno firmy handlowe, jak i produkcyjne.
Czytaj więcej »
VdS należy do czołowych organizacji  rzeczoznawczych i certyfikujących w zakresie ochrony przeciwpożarowej i bezpieczeństwa. Dzięki kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu jest to obecnie najchętniej wybierany partner w obszarze kontroli instalacji przeciwpożarowych oraz certyfikacji produktów, firm usługowych czy systemów zarządzających.
Czytaj więcej »
Willis Willis jest jedną z najstarszych firm brokerskich na rynku ubezpieczeniowo – reasekuracyjnym, założona w 1828 roku w Londynie.
Czytaj więcej »

Gdyby Państwo chcieli zostać naszym Partnerem, proszę przejść do zakładki “Jak zostać Partnerem?” i zapoznać się z zasadami.

Aktualności

„Bezpieczeństwo danych i zasobów firmy w świetle RODO”, 27 lutego 2018r., Warszawa

„Bezpieczeństwo danych i zasobów firmy w świetle RODO”, 27 lutego 2018r., Warszawa Mamy przyjemność poinformować, że Stowarzyszenie POLRISK objęło patronat […]

X Jubileuszowa Konferencja POLRISK – Podziękowania

X Jubileuszowa Konferencja POLRISK – Podziękowania   X Jubileuszowa konferencja już za nami! Czas […]

XIII Konferencja PolCAAT’ 2017 już 30 listopada!

XIII Konferencja PolCAAT’ 2017 już 30 listopada! Chcielibyśmy zaprosić Państwa na XIII Konferencję PolCAAT, której patronujemy. […]

więcej aktualności

The Pixers were here!