Jak do nas dołączyć i zostać menedżerem ryzyka?

Szanowni Państwo,

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani członkostwem w Stowarzyszeniu POLRISK, prosimy o wykonanie następujących działań:

1) Opracowanie i przesłanie nam swojego CV zawodowego z uwzględnieniem obszaru zarządzania ryzykiem, których się Państwo specjalizują.

2) Wypełnienie formularza członkowskiego – w tym celu prosimy o kontakt z naszym biurem, tel. 22 243 17 27
e-mail: info@polrisk.pl

3) Wysłanie dokumentów opisanych w punktach 1 i 2 (podpisany skan formularza członkowskiego) powyżej, na adres info info@polrisk.pl

4) W ciągu około 14 dni zweryfikujemy kandydaturę pod względem kryteriów (zadzwonimy do Państwa celem przeprowadzenia rozmowy telefonicznej i/lub spotkania). Zastrzegamy sobie możliwość weryfikacji prawdziwości przesłanych danych i zasięgania opinii i rekomendacji naszych członków.

5) W ciągu około 7 dni od zakończenia weryfikacji, zarząd POLRISK uzgodni stanowisko i podejmie decyzję ws przyjęcia lub odmowy przyjęcia w poczet członków zwyczajnych – Risk Managerów Stowarzyszenia.

Zapraszamy członków zarządu, dyrektorów, którzy wyrażają zamiar rozwoju zawodowego w obszarze zarządzania ryzykiem i chcą w ramach podejmowania decyzji świadomie odwoływać się do ryzyka.

 

 

 

Aktualności

„Bezpieczeństwo danych i zasobów firmy w świetle RODO”, 27 lutego 2018r., Warszawa

„Bezpieczeństwo danych i zasobów firmy w świetle RODO”, 27 lutego 2018r., Warszawa Mamy przyjemność poinformować, że Stowarzyszenie POLRISK objęło patronat […]

X Jubileuszowa Konferencja POLRISK – Podziękowania

X Jubileuszowa Konferencja POLRISK – Podziękowania   X Jubileuszowa konferencja już za nami! Czas […]

XIII Konferencja PolCAAT’ 2017 już 30 listopada!

XIII Konferencja PolCAAT’ 2017 już 30 listopada! Chcielibyśmy zaprosić Państwa na XIII Konferencję PolCAAT, której patronujemy. […]

więcej aktualności

The Pixers were here!