Kalendarium Wydarzeń

VI edycja Kongresu Antyfraudowego już 15 października w Warszawie

logo kaf

Szanowni Państwo,

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (KPF) wraz z firmą doradczą EY zapraszają do udziału w VI edycji Kongresu Antyfraudowego, który odbędzie się 15 października br. w Hotelu Marriott, w Warszawie. Wydarzenie to w ciągu kilku ostatnich lat na stałe wpisało się  w branżowy kalendarz spotkań  sektora finansowego.

Podczas tegorocznej, szóstej już edycji Kongresu Antyfraudowego poruszone zostaną najbardziej aktualne zagadnienia dotyczące rynku finansowego. Zaproszeni eksperci będą dyskutować o tym, w jaki sposób instytucje finansowe mogą bronić się przed atakami hakerskimi, jak reagować w obliczu zagrożenia i co zrobić w obliczu kryzysu reputacyjnego. Szybki rozwój bankowości internetowej i mobilnej, obok oczywistych korzyści, jest także źródłem nowych zagrożeń wynikających między innymi z wykorzystania nielegalnie zdobytych danych osobowych. Podczas Kongresu –pokażemy, jakie są metody walki z wyłudzeniami online oraz jak walczyć z nadużyciami dokonywanymi przy wykorzystaniu złośliwego oprogramowania? Czy można mówić o podobnych schematach wyłudzeń w różnych obszarach sektora finansowego i czy obecne regulacje prawne skutecznie zachęcają do walki z fraudami?

Kongres Antyfraudowy to forum wymiany informacji i doświadczeń między uczestnikami rynku finansowego a przedstawicielami organów ścigania oraz doświadczonymi ekspertami z zakresu zarządzania ryzykiem nadużyć. Tematyka wydarzenia koncentruje się na aktualnych wyzwaniach wynikających ze sposobów działania sprawców wyłudzeń, stosowanych metod i wykorzystywanych luk nie tylko w sektorze finansowym.

Zapraszamy serdecznie do udziału w październikowym VI Kongresie Antyfraudowym.

Agenda i formularz rejestracji on-line znajdują się na stronie www.kpf.pl, w dziale Wydarzenia, Konferencje KPF.

Dla Członków POLRISK organizatorzy przewidują 10% zniżki!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualności

„Bezpieczeństwo danych i zasobów firmy w świetle RODO”, 27 lutego 2018r., Warszawa

„Bezpieczeństwo danych i zasobów firmy w świetle RODO”, 27 lutego 2018r., Warszawa Mamy przyjemność poinformować, że Stowarzyszenie POLRISK objęło patronat […]

X Jubileuszowa Konferencja POLRISK – Podziękowania

X Jubileuszowa Konferencja POLRISK – Podziękowania   X Jubileuszowa konferencja już za nami! Czas […]

XIII Konferencja PolCAAT’ 2017 już 30 listopada!

XIII Konferencja PolCAAT’ 2017 już 30 listopada! Chcielibyśmy zaprosić Państwa na XIII Konferencję PolCAAT, której patronujemy. […]

więcej aktualności

The Pixers were here!