Konferencje

VI Międzynarodowa Konferencja Stowarzyszenia POLRISK „Zarządzanie ryzykiem i ubezpieczeniami w Polsce i na rynkach dojrzałych”

20 i 21 listopada 2012 w hotelu Holiday Inn w Józefowie pod Warszawą odbyła się VI Międzynarodowa Konferencja organizowana przez POLRISK . Tematem przewodnim szóstej konferencji było “Zarządzanie ryzykiem i ubezpieczeniami w Polsce i na rynkach dojrzałych”

 

 

 

 

 

Uczestnikami tegorocznej konferencji byli menedżerowie ryzyka i ubezpieczeń z największych polskich firm, eksperci z branży ubezpieczeniowej oraz zarządzania ryzykiem, przedstawiciele sektora publicznego odpowiedzialni za wdrażanie zarządzania ryzykiem, przedstawiciele wyższych uczelni.

Wśród zaproszonych znależli się się m.in. Alessandro de Felice, Managing Director Prysmian Re, Wiceprezes FERMA (Federation of European Risk Management Associations), której POLRISK jest członkiem, doświadczeni Risk Managerowie z Europy oraz przedstawiciele innych organizacji non-profit wspierających rozwój zarządzania ryzykiem w Polsce.

Zdjęcia z VI Konferencji POLRISK są dostępne na naszym Fanpage’u na Facebooku:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualności

„Bezpieczeństwo danych i zasobów firmy w świetle RODO”, 27 lutego 2018r., Warszawa

„Bezpieczeństwo danych i zasobów firmy w świetle RODO”, 27 lutego 2018r., Warszawa Mamy przyjemność poinformować, że Stowarzyszenie POLRISK objęło patronat […]

X Jubileuszowa Konferencja POLRISK – Podziękowania

X Jubileuszowa Konferencja POLRISK – Podziękowania   X Jubileuszowa konferencja już za nami! Czas […]

XIII Konferencja PolCAAT’ 2017 już 30 listopada!

XIII Konferencja PolCAAT’ 2017 już 30 listopada! Chcielibyśmy zaprosić Państwa na XIII Konferencję PolCAAT, której patronujemy. […]

więcej aktualności

The Pixers were here!